Długie i częste miesiączki u 39-latki

Witam.Mam problem z miesiączkowaniem.Mam bardzo długie i częste.Bywa tak że miesiączkę mam dwa tygodnie,tydzień przerwy i znowu.Mam 39 lat.Robiłam teraz badania FSH-4.01 mIU/ml,estradiol-289.0 pg/ml.Czy mam dobry wynik,bo lekarz sugierował mi przekwitanie

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.