Długie i skąpe miesiączki

Witam! Do 25 roku życia miałam regularne miesiączki - cykl ok. 34 dni. Rozpoznawałam tez często oznaki owulacji. Obecnie mam 29 lat, okres pojawia się wciąż stosunkowo regularnie, jednak jest on często brązowy (nie zawsze) - w formie gęstej wydzieliny z odrobiną krwawienia. Trwa podobnie jak zwykły okres 6-7 dni. Co to może oznaczać?

Witam! Opisywany charakter krwawienia przemawia za niewielkim nasileniem krwawienia. Jeżeli cykle są regularne, miesiączki niebolesne, a dodatkowo nie obserwuje Pani plamień międzymiesiączkowych to najprawdopodobniej nie ma Pani powodów do obaw. Każda kobieta obserwuje inne dolegliwości w czasie menstruacji. Pani najpewniej ma tendencje do długich, skąpych krwawień. Oczywiście, jeżeli ten stan Panią niepokoi, proszę wspomnieć o swoich obserwacjach swojemu ginekologowi podczas najbliższej wizyty. Pozdrawiam