Ból w podbrzuszu i skrzepy krwi

Mam regularne cykle, nigdy nie zdarzały mi się krwawienia międzymiesiączkowe. Za 10 dni powinnam mieć okres, ale czuje dziwne pobolewanie w podbrzuszu , do tego dziś pojawiły się malutkie skrzepy krwi ,jakby błony bez krwawienia. Nigdy nie przytrafiło mi się nic takiego dlatego zaczynam się martwić.

Proszę obserwować cykl-miesiączka, obfitość długość. Jeśli menstruacja będzie odbiegać od dotychczasowych krwawień wskazana wizyta u ginekologa-USG dopochwowe ocena endometrium, być może diagnostyka hormonalna.