Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skrzepy po wykonanym zabiegu łyżeczkowania

Witam, 9 miesięcy temu poroniłam w 12 tygodniu ciąży, miałam wykonany zabieg łyżeczkowania. Od tamtej pory moje miesiączki wyglądają zupełnie inaczej, w pierwszy dzień cyklu mam duże skrzepy które wypełniają całą podpaskę, pojawiają się średnio co poł godziny, kolejne dni są bardzo skąpe, okres trwa 4 dni. Martwią mnie te skrzepy oraz fakt że od 5 miesięcy staramy się o dziecko bez rezultatów. Z góry dziękuje za odpowiedź.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Czego unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Proponuję zgłosić się do ginekologa w celu oceny endometrium, wykluczenia stanów zapalnych oraz ewentualnie wykonania diagnostyki hormonalnej.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0

Proponuję:
diagnostyka usg ocena grubości endometrium przed miesiączką ( przerost polipowaty, zbyt grube endometrium )
wykluczenie endometriozy
diagnostyka hormonalna

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy