Samoistne poronienie po zabiegu łyżeczkowaniu

Witam, dwa miesiące temu poroniłam(6 tydzień)samoistnie niezupełnie, miałam wykonany zabieg łyżeczkowania, po tym wydarzeniu na następny miesiąc dostałam normalnie miesiączke, miałam straszne bóle podbrzusza, ale to i tak nie problem, teraz dostałam także normalnie okres, tyle że mam straszne krawienia, a najbardziej niepokoją mnie skrzepy wielkości połowy dłoni, ten stan utrzmuje się już od 2 dni, nie jestem w stanie przez to normalnie funkcjonować.Proszę o poradę ,czy ten stan jest normalny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan może być spowodowany przebytym zabiegiem. Jeśli nieprawidłowości wystąpią podczas następnego cyklu to konieczna będzie wizyta u lekarza.