Długie krwawienie przy plastrach Fem 7

witam mam 46 lati stosuje palstry fem 7 combi zalecane przez ginekolaga gdyż stwierzono ze mam zamało hormonow i plamilam przez 3 miesiące.Terapię stosuje juz 2 lata,ale po zostosowaniu 1 i 2 fazie zalecono tydzień przerwy.właśnie teraz nastąpiła zalecana przerwa a ja dostałam okres i trwa on już 9 dni a końca nie widać,czy przykleic hormony czy poczekać?chciałam zaznaczyć,ze pierwsza moja trapia przyklejania plastrów była na 3,5dnia a nie na 7.proszę o poradę może mam za mało tych hormonów?

Renata GrzechociĹska

Proponuję stosować się do zaleceń lekarza i przykleić plaster w wyznaczonym dniu. Jeśli stan nie będzie ulegał poprawie proszę udać się do ginekologa.