Dna moczanowa a ból kolana

boli mnie kolano ,podejrzewam dnę moczanowa biorę ibuprofen jest lepiej,ale po około 5 dniach zaczęło mnie boleć drugie kolano czy to normalne

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W przypadku dny moczanowej może dochodzić do zajęcia wielu stawów. Należy jednak zwrócić uwagę, że istnieje wiele potencjalnych przyczyn opisanych objawów i warto zgłosić się do lekarza celem dokładniejszej diagnostyki.