Dni płodne a prawdopodobieństwo ciąży po stosunku po okresie

witam miałam okres (od 6 do 13) a (14-12-2013 spałam z Chłopakiem, bez zabezpieczenia czy moge byc w Ciązy? ) Często nie wiem kiedy mam dni płodne a kiedy nie mam..!! i ostatnio tez spałam z chłopakiem (18-12-2013) i najpierw z zabiespieczeniem, a pozniej juz bez, ale jak dochodził to wyciągnął. Obawiam się tego ze mogłam miec dni płodne i cos wemnie mogł zostawicale z tym to nie nestem pewna.. czesto uprawiamy Sex, Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)!!!

Jest to zachowanie ryzykowne i w takiej sytuacji ciąży można się spodziewać dość szybko.