Do jakiego lekarza muszę się udać, żeby zbadać bolącą narośl na głowie?

Witam, od 10 roku życia mam na głowie z lewej strony narośl wielkości 1 cm. Kiedyś lekarz rodzinny powiedział mi że nie ma powodów do obaw a po prostu kiedyś przy okazji można to usunąć. Teraz mam 27 lat i od jakiegoś czasu boli mnie głowa właśnie w tym miejscu. Chcę to zbadać i usunąć, gdzie powinnam się udać? Do dermatologa, chirurga czy może na jakieś prześwietlenie?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl