Do jakiego lekarza się zgłosić z problemami z pamięcią?

Witam mam 32 lata zauważyłem u siebie problemy z pamięcią typu gdzie coś położyłem ale i też problemy z zapamiętaniem co do mnie mówiono czasem jade samochodem i dojerzdzajac na miejsce nie pamiętam którędy ani jak jechałem wszystko co dotyczy czasu obecnego bardzo często zapominam natomiast to co działo się kilka kilka naście lat temu pamiętam tak że zamykając oczy wydaje się jak bym to widział nadal.zaczyna mnie to bardzo niepokoić i nie wiem co mam zrobić i do jakiego lekarza się udać bardzo proszę o poradę

Najlepiej : Neurolog, i Neuropsycholog :

Pozdrawiam U młodych ludzi zaburzenia pamieci zwykle związane z zaburzeniami nastroju, koncentracji, ze stresem, rzadziej z niedoborami pokarmowymi, anemią,

ogólny, nastrój, sprawność fizyczna i psychiczna Unikać spadków ciśnienia krwi Dobra dieta ; Opisane zmiany niedokrwienne i zanikowe w MRI " OPIS Badanie MRI głowy wykazuje cechy umiarkowanego zaniku podkorowego i dyskretnego zaniku korowego głównie w okolicach skroniowych. Widoczna jest asymetria komór bocznych, trzon lewej komory jest szerszy w stosunku do przeciwnej. Pojedyncze, bardzo drobne ogniska hiperintensywne o charakterze zmian naczyniopochodnych widoczne są w istocie białej podkorowej płatów czołowych i ciemieniowych z przewagą po stronie lewej. W obrębie istoty białej okołokomorowej stwierdza się strefy podwyższonego sygnału o charakterze przewlekłych zmian niedokrwiennych małych naczyń (leukoaraiosis). W zakresie mózgowia nie uwidoczniono obszarów ograniczonej dyfuzji mogących odpowiadać świeżym zmianom niedokrwiennym. " do oceny klinicznej!