Do jakiego lekarza udać się przy bólu głowy i oczodołu?

Często boli mnie głowa i prawy oczodół w którym miałam odwarstwienie siatkówki i leczę się na schizofrenię. Biorę leki rispolept 7 mg i propranolol 20 mg na noc. Ten drugi mnie wycisza przed snem i biorę go ze względu na jego działanie uspokajające. Dzisiaj zmierzyłam ciśnienie i było 105/55 i puls 60. cały czas myślałam ze głowa mnie boli bo ciśnienie mam za wysokie i brałam propranolol(10 albo 20 mg) i profenid (100 mg)- pomagało. często mam wewnętrzne napięcie. Do jakiego lekarza się udać?

Przede wszystkim proszę skonsultować te trudności z psychiatrą prowadzącym Pani terapię. W trakcie tej rozmowy możecie dojść do wniosku, iż przydatna będzie wizyta np. u neurologa. Pozdrawiam.