Do jakiego lekarza wysłać 60-letnią mamę z drgającym lewym okiem?

Witam moja mama ma 60 lat i skarży się na drgające lewe oko. Bierze magnez ale to nic nie pomaga, a trwa to kilka tygodni. Chcę ją wysłać do lekarza ale nie wiem jakiego. Proszę o podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do neurologa. Mogą jedynie domyślać się że powyższy specjalista będzie najbardziej odpowiedni, należałoby wykonać wstępne badanie lekarskie aby móc określić odpowiedniego specjalistę. Dlatego proponuję udać się od lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiedniego specjalistę.