Zaropiałe oczy u 5-letniego dziecka

witam mój 5 letni synek ma zaropiałe oczka ale co gorsze jedno oczko spojówka jest zaczerwieniona-przekrwiona ,a w środku tego jest tak jak by biała plamka-krostka co to może być proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

być może jest to infekcja. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza okulisty lun wstępnie do lekarza rodzinnego, który po badaniu określić odpowiednie dalsze postępowanie.