Do jakiego lekarza zgłosić się po pojawieniu krost na penisie?

Do jakiego lekarza zgłosić się po pojawieniu się krost na penisie, pierwszy raz pojawiło się to chyba w lipcu, myślałem że to np. alergia i zalałem to spirytusem i zniknęło później pojawiało się i robiłem to samo, teraz po tym czasie dalej się pojawia i do tego swędzi, czy to od razu musi być kiła? Mam też czasami uczucie, że członek jest zimny... Do jakiego lekarza się pierwsze zgłosić ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wskazują na infekcję grzybiczą, proszę się zgłosić do dermatologa.
Pozdrawiam