Do kogo się udać z takimi objawami?

Witam..od dluższego czasu mam bóle w nadbrzuszu, które nasilają się po jedzeniu... Wzdęcia po wszystkim i dużo gazów o nieprzyjemnym zapachu.. Mdłości, czasem wymioty... Żółty popękany język, brzydki zapach z ust... Zrobiłam test z kału na helikobacter antygen i wyszedł pozytywnie... Co to oznacza i do jakiego specjalisty mam się z tym udać?

Najpewniej ma Pani zapalenie żołądka z obecną bakterią h. pylori - trzeba iść do lekarza rodzinnego lub gastrologa, powinna być wykonana gastroskopia i wdrożone leczenie