Do kogo zgłosić się, jeśli chce jechać z 4-letnim synem, który ma cukrzycę typu 1 do sanatorium?

Co nalezy zrobic i do kogo sie zglosic jesli chce jechac z 4letnim synkiem ktory ma cukrzyce typ 1 wyjechac do senatorium pierwszy raz?? Jakie kroki nalezy podjac gdzie sie zglosic i jak dlugo to trwa,jak to wszystko przebiega i czy mamy szanse wyjazdu??? Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej ma Pani szansę wyjazdu z dzieckiem do sanatorium. Skierowanie do sanatorium może wystawić lekarz rodzinny, pediatra lub diabetolog.