Dodatkowe badania w chorobie Hashimoto

Witam, Od kilku miesiecy mam stwierdzona horobę Hashimoto. Lekarz zlecil dodatkowe badanie aha hep 2. Wynik: 1:320 typ homogenny/ziarnisty. Zrobiono mi kolejne badanie by stwierdzic czy współistnieja inne choroby i tak: ds Dna wynik 62.26 oraz SSA, SSB, Sm i Scl-70 wynik <2.00 RU/ml. Wizyte u lekarza mam wyznaczona dopiero za dwa tygodnie, wiec proszę o pomoc w odczytaniu wynikow. Dodam ze oprócz uczucia zimna w dłoniach i stopach nie mam zadnych objawów klinicznych. Dziekuję za pomoc. Joanna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista endokrynolog lub reumatolog w oparciu o szczegółowe dane kliniczne. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę.