Dokończenie tabletek antykoncepcyjnych Daylette po pomyłce

Dzień dobry . Mam pytanie biorę tabletki Daylette. w Ostatnim tygodniu brania tabletek pomyliłam się. Miałam zacząć od prawej a zaczęłam od lewej. I jak wieczorem zauważyłam że wzięłam tabletkę placebo a nie białą. I zaraz wzięłam białą,a w następnym dniu białą. Mam pytanie czy mam dokończyć opakowanie do końca. Żeby było krwawienie.Bo jutro powinnam zacząć brać placebo,czy nowe opakowanie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę dokończyć opakowanie zgodnie z harmonogramem. Dodatkowo należy zrobić dodatkowy jeden dzień przerwy zamiast przyjętej wcześniej tabletki placebo.