Dokuczliwe bóle nóg w ciąży

Witam. Gdy byłam w ciąży (16 mies temu) Jak to u kobiet w ciąży bywa dokuczał mi ból nóg... Nie wiem dlaczego ale nadal odczuwam taki ból/dyskomfort.. Najczęściej odczuwam taki ból/dyskomfort kiedy leże. Czasami budze sie w nocy i masuje noge , troche to pomaga ale nie na długo...Pije także magnez nie za bardzo pomaga.. Nie byłam u żadnego lekarza ...Nawet nie wiem do jakiego sie udać , czy wogole moge z tymcos zrobic..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam zbadać gospodarkę Żelazowa oraz D-dimery oraz udać sie do chirurga naczyniowego celem wykonania badania USG doppler. Pozdrawiam