Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dolegliwości bólowe lędźwi i parestezje

leczę się z powodu przepukliny l5 -s1 od 5 lat ciagła rehab. i ćwiczenia pomimo to zawsze na jesień dochodzi do nasilenia dolegliwośći bólowych lędzwi ,nie pracuję po ostatniej rwie 2lata temu mam częste pobolewanie lewej nogi i parestezje , mój neuroch. nie zaleca absolutnie operacji tylko rehab. aktualnie nie jestem w stanie sypiać z mężem bo na drugi dzień nie mogę zrobić kroka albo chodzę zgięta w pól (nie kochamy się w jakiś szkodliwych i niebesp. pozycjach raczej "na jężdzca" poradzcie !
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Nowatorski robot rehabilitacyjny Luna

Luna - nowatorski robot rehabilitacyjny może być stosowany we wszelkiego rodzaju chorobach związanych z zanikiem mięśni. Uczy się ruchu pacjenta, pomaga mu w aktywizacji mięśni, które wymagają ćwiczeń. Może być stosowany w pracy z dziećmi i dorosłymi, ma opcję włączenia gry, która odciąga uwagę od bólu towarzyszącego rehabilitacji. Ćwiczenie z Luną jest bardziej efektywne niż tylko z fizjoterapeutą. O tym, jak robot do rehabilitacji Luna EMG współpracuje z pacjentem opowiada. Michał Mikulski, jego twórca.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. Proponuję udać się do ortopedy/lekarza rehabilitacji medycznej celem odpowiednich zaleceń. Jeżeli rehabilitacja nie pomaga może trzeba wybrać inne metody rehabilitacji.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy