Dolegliwości bólowe podczas stosowania chipu antykoncepcyjnego

Witam od grudnia mam wszczypiony CHIP antykoncepcyjny i do tej pory czułam się dobrze , 2 miesiące temu zaczeły pojawiac się rózne bóle (od momentu wszczepienia nie miesiączkuje ) ale miesiączki barak . Byłam dziś u lekarza zbadał mnie dokładnie usg i zlecił badanie BHCG ! i nic nie powiedział ! przestarszyłam się i zrobiłam test negatywny ale i tak sie nie pokoje wiem ze usg było prawidłowe nie było ciązy bo mi powiedział ani tez zednych niepokojących zman ! nie wiem o co chodzi ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej lekarz chciał wykluczyć ciążę. W celu rozwiania wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.