Krwawienie po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Byłam dzisiaj u lekarza, zblizenie 03.04. bhcg 19 dni po 0.2, w innym laboratorium 20 dni po <0.1 zakresy od trzeciego tyg. Bad.robione w 7 i 8 dc(jesli krwawienie ktore wystapilo 3 dni wczesniej bylo meisiaczka0 krw.skapsze, nie plamienie. 19.05-ginekolog badanie. Ale usg tylko jajników, wydrukowane zdj. Nie wiem czy macicę badał, powiedział, że jest świezo po jajeczkownaiu. badal tez palcem, na fotelu. ostatni okres 10 maja(9 dni wczesnie). Co amm o tym myśleć?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli dobrze rozumiem to po stosunku w dniu 3 kwietnia robiła Pani dwa badania bhcg i pojawiła się normalna miesiączka w dniu 10 maja. W takiej sytuacji z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można wykluczyć ciążę.