Dolegliwości gastryczne a bolesność klatki piersiowej

Mam 30 lat, urodziłam 3 dzieci. Od kilku lat mam dolegliwości gastryczne. Moim problemem jest bol jelita grubego. Głownie boli mnie lewa strona od podżebrza do lewego dołu biodrowego. Drugim problemem jest zoładek, mam bole w klatce puste odbijania, uczucie ściskania zoładka czasem jak by kamień położył na żoładku. Zgagi brak. W ciagu ostatniego roku miałam usg jamy brzusznej ok echo serca ok, usg dopoch. ok.. Ostatnie bad. krwi crp, amylaza, watrobowe ok monocyty lekko podwyzszone o 3%.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem. Opis wyników badań jakie Pani przeprowadziła nie sugeruje konkretnej jednostki chorobowej. Być może cierpi Pani na zespół jelita wrażliwego.