Domowe sposoby na zatkane ucho

Witam chcialam sie zapytac o jakies domowe sposoby na zatkane ucho ( slabo slysze i strasznie szumi) a trwa to juz 4 dni

Aleksander Ropielewski

Jeżeli olejek kamforowy i środki przeciwzapalne nie są skuteczne sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ mogą to być objawy zapalenia ucha, które nieleczone może doprowadzić do poważnych powikłań.