Szumy w uszach a zatkane ucho

Witam Miesiąc temu zatkało mi się ucho i slyszalam w nim piski. Mineło po 2godzinach. Sytuacja powtorzyla się po miesiącu znow zatkanie piski i "atak" minął po krótkim czasie. Od wczoraj znow mam ucho zatkane i slysze szum. Lekarz domowy stwierdził ze srodek ucha jej zaczerwieniony ale objawy same przejdą. Nie pszeszły :( Dziś czuje gorąco w tym ucho , kłocie co jakiś czas nie mówiąc o szumach i zatkaniu. Proszę o jakąś rade..

Żeby dobrze ocenić stan ucha to trzeba wielu lat doświadczenia jako otolaryngolog. Od 30 stu lat operuję uszy i czasami sam mam problemy z ich ostateczną i prawidłową oceną. Nie wierzę więc żeby lekarz rodzinny cokolwiek na tym się znał. Idź więc do dobrego laryngologa zabiegowca.