Jak domowymi sposobami wyleczyć zatkane ucho?

Witam a więc od kilku dni czuję że mam zatkane ucho nie wiem po co ale próbowałem to usunąć patyczkami (tak wiem nie powinienem). Kupiłem spray do uszu AkusTone lecz po dwóch dniach nie widać żadnej poprawy. Nie czuję żadnego bólu itd. lecz jest to dyskomfort, czy mógłbym dowiedzieć się o domowych sposobach? Np. z wodą utlenioną, ktoś coś poradzi?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarzanajlepiej laryngologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć