Domowy sposób na porost rzęs

jest moze jakis szybszy domowy sposob na porost rzes? wiem ze to moze dziwnie brzmi ale sa one baaaardzo krutkie i moze jest jakis sposob zeby byly one troche dluzsze ?

Witam! Przede wszystkim powinna Pani dbać o zdrową, zbilansowaną dietę z jak największą ilością świeżych warzyw i owoców. Dobrym sposobem jest również nakładanie na nasadę rzęs oleju rycynowego (na noc, po demakijażu).