Domowy sposób na pryszcze

witam. jest moze sposob domowy lub z apteki na pryszcze mam je wszedzie na twarzy, szyji i biuscie

Witam! Przede wszystkim należy dbać o prawidłową higieną skóry i oczyszczać ją co najmniej 2 razy dziennie za pomocą dostępnych a aptekach i drogeriach preparatów do cery tłustej i trądzikowej. Należy stosować również miejscowe maści o działaniu wysuszającym oraz kremy normalizujące.

Tak najskuteczniejszym sposobem domowym na trądzik jest stosowanie leków przepisanych przez dermatologa.

W ganinecie można skorzystać z peelingów medycznych.