Dootworowa przepuklina krążka międzykręgowego

Witam,mam wyniki MR odcinka lędźwiowego kręgosłupa gdzie stwierdzono na poziomie L3-L4 rozległą,dootworową przepuklinę krążka miedzykręgowego z masywną kompresją prawego nerwu rdzeniowego w części zaotworowej leczę się w 1 tyg.olfen 75 zastrzyki,mydocalm,2 tyg.profenid 150 ,sirdalud MR,diclac czopki,3 tyg.anapran 550,sirdalud MR,diclac czopki, jest 3 tydzień choroby ,i czuję się o niebo lepiej,czy już musi być operacja czy masaże ćwiczenia a jak to nie poskutkuje to wtedy zabieg.Dziekuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Decyzję dotyczącą operacji podejmuje neurochirurg oczywiści razem z pacjentem, na podstawie objawów oraz wykonanych badań, po przeanalizowaniu ryzyka operacyjnego.
Pozdrawiam