Pośrodkowa, podwięzadłowa przepuklina krążka międzykręgowego

witam mam pytanie do neurochirurga odebrałam właśnie wyniki rezinansu magnetycznego i taka oto odpowiedz dostałam: Mam 27 lat na poziomie L3-4 pośrodkowa, podwięzadłowa przepuklina krążka międzykręgowego, sięga do kanału kręgowego na głębokość 4mm, uciska worek oponowy, bez ucisku korzeni rdzeniowych. Na poziomie L4-5 pośrodkowa podwięzadłowa przepuklina krążka międzykręgowego z ogniskiem pęknięcia pierścienia włóknistego w cęści centralnej, sięga no kanału kręgowego na głębokość 4mm,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.