Doprowadzanie partnerki do orgazmu po zdjęciu prezerwatywy a możliwość zapłodnienia

Witam, Około miesiąca temu uprawiałem seks z moją partnerką, gdy było już po wszystkim - zdjąłem prezerwatywę ręką, a po chwili, bez zastanowienia tą samą ręką zacząłem doprowadzac ją do orgazmu. Czy zapłodnienie w takiej sytuacji jest możliwe?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przez Pana przypadku możliwość ciąży jest znikoma (praktycznie bliska zeru). Dla pewności partnerka ( w przypadku opóźnienia wystąpienia miesiączki o kilka dni) może zrobić test ciążowy. Pozdrawiam