Biały śluz w pochwie dziewczyny a możliwość zapłodnienia

Wczoraj praktykowalismy pozycję 69, miałem wytrysk na dziewczyny nogi, biust i rece, od razu poszla sie wykąpać pod goraca woda, najpierw umyla rece, a później dokladnie zmyla sperme. Po jej wymyciu i swoim chcialem dokończyć palcami i zauważyłem na jej pochwie dziwny kawałek bialego sluzu, taki ciągnąć i tylko kawałek, możliwe, że byla to sperma? I czy w taki sposób moze dojść do zapłodnienia. Dzisiaj zaczyna sie jej owulacja

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanej przez Pana sytuacji ryzyko ciąży jest bardzo małe, praktycznie równe zeru ( jednak nigdy w 100% nie można jej wykluczyć). W przypadku kilkudniowego opóźnienia się miesiączki dla pewności można wykonać test ciążowy. Pozdrawiam.