Wytrysk na klatkę piersiową a możliwość zapłodnienia

Witam, czy jesli partner mial wytrysk na moja naga klatke piersiowa, to jest mozliwosc zaplodnienia? Mialam na sobie majtki i nie zauwazylam aby sperma splynela ponizej brzucha ale nie jestem pewna. Zaraz po tym wytarlam sperme papierem i wzielam prysznic, czy jest mozliwosc ze podczas mycia sperma dostala sie do drog rodnych i mogla zaplodnic?

Dzień dobry.

Możliwość zapłodnienia w opisanych okolicznościach jest bliskie zeru.
Niezależnie od tego, warto zastanowić się nad jakąś antykoncepcją, skoro, jak rozumiem, nie zamierza Pani na razie zostać matką.

Pozdrawiam.