Dostałam okres 2 razy w miesiącu, czy to coś groźnego ?

Witam.

1 listopada dostałam okres, który trwał 5 dni, dzisiaj 15 listopada pojawiło mi się małe krwawienie. Miesiączkuję od roku. Strasznie się boję, że to coś poważnego ...

Witam.

Najprawdopodobniej krwawienie, które opisujesz było krwawieniem owulacyjnym. Jest to krwawienie fizjologiczne, występujące u niektórych kobiet.

W następnych miesiącach zwróć uwagę, czy plamienia się powtórzą, a jeśli tak, to w którym dniach cyklu.

Jeżeli będą pojawiać się w różnych fazach cyklu, niezbędna będzie wizyta u lekarza ginekologa.

Pozdrawiam.