Dostępność tabletek wczesnoporonnych bez recepty

3 tygodnie temu uprawiałam seks z chłopakiem i teraz mam obawy czy nie zaszłam w ciąże. Czy tabletki poronne są dozwolone w Polsce? Jeżeli tak to gdzie mogę je kupić i ile kosztują? A i mam pytanie odnośnie tabletek 72h czy są one dostępne bez recepty?

Lek. Katarzyna Szymczak

Tabletki wczesnoporonne nie są dozwolone w Polsce. A tabletki 72 h po, będą dostępne bez recepty w najbliższym czasie.
Pozdrawiam