Jakie środki antykoncepcyjne kupię bez recepty?

Czy są środki antykoncepcyjne bez recepty? Chodzi mi dokładnie o globulki antykoncepcyjne, które mogłabym kupić w aptece bez chodzenia do ginekologa. Chciałabym zainwestować w tańsze środki antykoncepcyjne, ponieważ wcześniej dużo mnie kosztowały tabletki antykoncepcyjne, a te tańsze powodowały, że występowały u mnie skutki uboczne. Na droższe w tym roku raczej sobie nie mogę pozwolić... Jakie globulki są dostepne bez recepty?

Redakcja abcZdrowie

Bez recepty lekarskiej nie kupi Pani hormonalnej antykoncepcji pod każdą jej postacią. Ze środków zapobiegajacych zapłodnieniu dostępne są środki plemnikobójcze pod różnymi postaciami oraz prezerwatywy. Nie mogę jednak zagwarantowac, że będą mniej kosztowne od przymowanych przez Panią dotyczas tabletek antykoncepcyjnych.