Dosyć duże grudki i biały osad w moczu w 20. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 20 tygodniu ciąży robiąc badanie moczu zauważyłam białe dosyć duże grudki i biały osad w moczu co to może oznaczać i czy jest to coś czym mogę się niepokoić. dziękuję i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na nieprawidłowe pobranie moczu lub np. infekcję dróg moczowych. Póki co proszę cierpliwie poczekać na wyniki badania.