Doszczętność resekcji niepewna w badaniu histopatologicznym

witam mąż dostał wyniki badania histop. z wycinka z ramienia i pisze tak doszczętność resekcji niepewna . materiał zbadany krojony w całości . dodam iż miejsce wycinka jest zaczerwienione i nie goi się tak jak po pozostałych wycinkach , U męża w rodzinie ( tata ) miał czerniaka :( proszę o doradę co robić dalej dziękuje

Nie napisała Pani, jaki jest wynik badania - doszczętność resekcji CZEGO? W zmianach łagodnych doszczętność ma małe znaczenie, w złośliwych duże.