Wynik badania histopatologicznego z wycinka skóry

Witam! Mój tata dostał wyniki badania histopatologicznego z wycinka skóry(4.5x1.7cm): skóra z trzema ogniskami najpewniej czerniaka. Zmiana widoczna jest pod naskórkiem(w jednym polu widzenia) i otoczona naciekiem limfocytarnym. Wszystkie marginesy wolne. Czy mogłabym otrzymać jakieś dodatkowe indormacje dotyczące tych wyników?

Lek. Tomasz Budlewski

Wygląda na to że w całości zostały zmiany usunięte. Konieczna jest wizyta u lekarza kierującego na zabieg.