Dotkliwy ból pięty zwłaszcza przy chodzeniu

Witam, od kilku miesięcy odczówam dotkliwy ból pięty zwłaszcza przy zrobieniu pierwszych kroków rano lub po odpoczynku. Potem, jak już się rozchodzę ból łagodnieje a nawet znika. Nie byłam jeszcze z tym u lekarza, nie biorę żadnyh leków przeciwbolowych ale ból staj się coraz bardziej dotkliwy. Czy to jest ostroga piętowa? Czy są jakieś domowe sposoby na złagodzenie bólu i do jakiego lekarza powinnam się udać w pierwszj kolejności.

Być może cierpi Pani na dolegliwości związane z ostrogą piętową. Aby potwierdzić podejrzenie konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy i wykonanie badań diagnostycznych.