Drapanie się po głowie u 10-latki

Witam,moja 10-letnia corka od ponad roku drapie sie po glowie.Bylam u dermatologa internisty,przetestowalysmy roznego rodzaju szampony i ze sklepu i z apteki.Skore ma czysta jasna bez zadnych krostek plam.Nie mam pojecia jak moge pomoc mojemu dziecku.Co roku na poczatku roku szkolnego przypominam rodzicom w klasie ze corka nie ma wszy tylko uczulenie.Bo co moge powiedziec.Jolanta U.

Witam , bez obejrzenia skóry, trudno odpowiedzieć . Są preparaty Emolium przeznaczone do suchej skóry głowy, Łagodzą objawy. Szampony delikatne , dziecięce, dobrze spłukać skórę. Pozdrawiam