Swędzenie skóry i krostki u 7-latki

corka ma 7 lat i od ponad roku nie mozemy pozbyć się siedzących krostek w tym momencie to rozdrapanych ran na nogach.rekach.brzuchu.plecach.praktycznie całe ciało ją swedzi i drapie się do krwi.Od lekarzy dostala rozne maści też ze sterydami ale po tych masciach to tylko urosły jej włosy w tych smarowsnych miejscach.Stosowalismy też oilatum balsam i płyn do kapieli.ale nawet jesli coś pomaga to na krótko i wszystko wraca od nowa. Od ponad roku nie udało nam się tego do konca wyleczyć.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zanim rozpocznie się kolejne leczenie warto byłoby przeprowadzić diagnostykę, by wskazać konkretną przyczynę objawów. Potencjalnych przyczyn jest natomiast wiele, w tym alergie, choroby pasożytnicze, choroby skóry itd. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą dermatologiem dziecięcym, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.