Dreszcze, zaczerwienienie na kolanach, sucha skóra

Witam. Od paru dni mam wycieki wody tak jak by z kazdego wloska np na glowie. Dochodzą do tego dreszcze, zaczerwienienia na kolanach, sucha skora na kostkach dloni. Czytalem na internecie o tych objawach lecz nie jestem pewien co to moze byc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne zatem bez zbadania nie można ich przypisać do żadnej konkretnej jednostki chorobowej. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.