Sucha skóra i zaczerwienienie na penisie u 23-latka

Witam od pewnego czasu dzieje sie cos niepokojacego z moim penisem , zaczeło się to około 3-4 miesiace temu , zauwazylem ze na napletku jest taka jakby wyschnieta skora i pozniej zaczely mi sie tworzyc male rany,Zaniepokojny ta sytuacja postanowilem o tym troche poczytac i sprobowac clotrimazolu wydawalo sie ze jest po prawa , przynjamniej tak mi sie wydawalo... teraz moj trzon ma takie czerwone obszary no i napletek tez jest dosyc mocno czerowny . Byłbym wdzięczny za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.