Kremy na suchą skórę na napletku penisa

Dzien dobry jakie kremy mozna sosowac na sucha skore napletka nivea nie pomaga nie che ciaglestostowac tylko zeby wreszcie moja skora si epodleczyla, jak mialem rece suche to uzywalem ztdzien odbry krem do rak i nie musze go stosowac przez pol cyz nawet rok czasu i napletetk tez chcialbym wyleczyc czy juz bede musial ciagle go smarowca czyms ? nie che mi sie ciagle o tym myslec, czy krem do drak mozna zastosowac na napletek ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wysuszona skóra na penisie może być spowodowana infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie. Stosowanie kremów nawilżających może dać krótkotrwałą ulgę bez gwarancji braku nawrotu dolegliwości.