Drętwienia ręki przez sen

Witam mam 23lata raczej na nic nie choruje ale mam problem obudziłam się w nocy i nie mogłam ruszyć lewą ręką. Tak jakby ona przez chwile nie należała do mnie po czym poczułam tak jakby powrót krążenia i wszystko wróciło do normy. Co to może być? Czy ma to coś wspólnego z ciążą? Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, prawdopodobnie pozycja podczas snu spowodowała ucisk tętnicy i czasowe niedokrwienie ręki. Z ciążą taki objaw nie ma nic wspólnego.