Drętwienie kolana i promieniujący ból na stopę

Witam. Mam pytanie. Od pewnego czasu drętwieje mi noga od kolana w dół, ból promieniuje w stopę. Mam też dziwne mrowienie i zimne stopy. Wcześniej miałam usuwane żylaki. Ostatnio byłam na kontroli zrobiono dopler i okazało się, że mam torbiel podkolanem. Doktor powiedzał że trzeba go usunąć ponieważ uciska żyłę. Byłam u ortopedy, a on stwierdził że torbiel jest za mały do usunięcia ( 3 cm), a drętwienie mam od kręgosłupa. Kto więc ma rację? Proszę o odpowiedz.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno naczyniowe jak i neurologiczne. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie który ze specjalistów ma rację. Przede wszystkim warto jednak podkreślić, że torbiele pod kolanem generalnie są wynikiem nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Powinna mieć Pani zatem przeprowadzoną diagnostykę stawu kolanowego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty