Drętwienie kończyn a neuroborelioza

WITAM. PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKÓW: W BADANYM PMR KLASIE IgG, TOTAL PROTEIN: Albumin 180,6 mg/l IgG 23,1 mg/l IgA 1,29 mg/l IgM <0,16 mg/l tibbling link 0,5- tourttellotte 0 mg/24g interpretacja: inflammatory proc, on CNS Q ALB = 4,48 Index IgG = 0,52 proteinogram albumin 58,2% alpha 1 5,2%> alpha 2 10,8% beta 1 7,6%> beta 2 4,7% gamma 13,5 A/G Ratio: 1,39 ponadto glukoza w PMR podwyższona - 72mg% DRĘTWIENIA TWARZY I KOŃCZYN A ROK TEMU REKI PRZEZ KILKA MIES.CZY TO SM CZY NEUROBORELIOZA?

Generalnie jeśli nie bada się pacjenta fizykalnie i nie zbiera wywiadu to ocena suchych wyników laboratoryjnych lub radiologicznych jest pozbawiona wartości.