Drętwienie kończyn, nieprawidłowy zapis EEG a terapia przeciwpadaczkowa
Witam, jestem po MRI, który wykazał niecharakterystyczne blizny glejowe i ogniska o podwyższonym sygnale. Mam 27 lat. Mam nieprawidłowy zapis eeg - lekarz uważa, że powinnam przyjmować leki przecipadaczkowe. Od dłuższego czasu cierpiałam z powodu drętwienia ręki, później zaczęły się prądy przechodzące przez dłoń, drętwienie jednego palca, a od jakiegoś czasu drżenie trwające kilka dni oraz przeczulica skórna.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że jest Pani pod opieką specjalisty neurologa. Jeśli tak, sugeruję postępować wg jego zaleceń.