Drętwienie krocza i problemy ze wzwodem. Jakie choroby dają takie objawy?

Czy są jakieś choroby, które powodują drętwienie okolic krocza, tylna część, spojenie łonowe, problemy z mikcją, ogromne trudności ze wzwodem?
ponad rok temu

Witam,

W swoim liście wspomniałeś o wielu symptomach, które mogą być spowodowane różnymi zaburzeniami. Niewątpliwie odczuwając takie dolegliwości, powinieneś skontaktować się z lekarzem. Informacje, które przedstawiłeś nie są wystarczające do postawienia diagnozy.

Serdecznie pozdrawiam